Bescherming tegen hitte
Dit kostbare serum - met voedende en hydraterende oliën - is de optimale bescherming tegen warmte/hitte-stress. Gebruik op vochtig haar voordat je een warmtebron toepast of op droog haar voordat je een stijltang gebruikt. Verrijkt met arganolie, lijnzaad en tarwekiem-olie helpt het om de haarstructuur te regenereren voor zacht, glanzend haar. Een geweldig geheim product om te combineren met alle andere HUG-producten.
Vergemakkelijkt het kammen
Om het kammen te vergemakkelijken en eventuele knopen in het haar te vermijden, gebruik je best een serum. Dit serum breng je na het wassen aan op het haar en laat je even intrekken.
Het Serum JPM versoepelt het haar én biedt bescherming tegen hitte.
Een allround verzorging van het haar
Een serum verzorgt het haar en kan vergeleken worden met een CC crème voor het gezicht. Zulke serums bevatten een compleet corrigerend systeem, en zijn geschikt voor elk haartype. Het serum verbetert de conditie van het haar, laat het glanzen, versterkt de wortels en maakt het haar glad.
Verwen jouw klanten met voedende, verzorgende en beschermende serums!
Bestel de serums van Jean-Paul Mynè
Bestel de serums van Jean-Paul Mynè